Respondentų apklausos ir tyrimai

Mes užsiimame konsultacine veikla, pirmiausia orientuodamiesi į situacijų analizę ir atlikdami tyrimus, kurie padeda identifikuoti verslo iššūkius. Mūsų tikslas – padėti kompanijoms tobulinti komunikaciją bei bendradarbiavimą, suteikiant struktūrizuotą grįžtamąjį ryšį, apklausiant tikslines respondentų grupes.

Ilgametė kompanijos darbuotojų patirtis ir sukauptos žinios tarptautinėje verslo aplinkoje suteikia galimybę rasti racionalius sprendimus, padėsiančius klientams plėtoti savo verslą ir gerinti tarpusavio santykius su savo darbuotojais, partneriais ir klientais, pašalinti iškilusias kliūtis ir judėti link savo tikslų.

Pasinaudokite galimybe susikurti specialiai Jums pritaikytą ir interneto pagrindu veikiantį klausimyną. Klauskite respondentų jums aktualių klausimų ir operatyviai gaukite jau susistemintą informaciją.

O gal norite įvertinti seminarų, kursų ar kitų apmokymų naudą? Mes žinome kaip tai padaryti! Mūsų siūlomi sprendimai padės Jums tobulėti ir gerinti bendradarbiavimą ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mąstu.

Jei turite tikslą tobulinti kompanijos veiklą – nedvejokite, susisiekite su mumis jau šiandien!

Daugiau informacijos kaip apsaugoti sėkmingus profesinius santykius rasite “QuestBack” interneto svetainėje.

tikslines respondentu apklausos ir tyrimai